"ЛЬВІВСЬКА ПИВОВАРНЯ"

lviv coaster

Львівська пивоварня - найстаріше в Україні промислове підприємство з виробництва пива. Її історія бере початок 1715 року, коли монахи-єзуїти побудували в місцевині Клепарів перше в місті промислове броварське виробництво. Львівські сорти пива того часу Bawar, Porter Іmperial, Exportowе були відомі далеко за межами Львова. Вже у середині XIX ст. Львівська пивоварня увійшла до трійки найкращих пивоварень Австро-Угорської імперії і стала найбільшим підприємством броварської галузі в регіоні.

На сьогодні «Львівська пивоварня» – сучасне підприємство із новітніми технологіями виробництва, має велику кількість нагород на вітчизняних та міжнародних дегустаційних конкурсах.

14 жовтня 2005 року з нагоди 290-ї річниці з дня заснування Львівської пивоварні відкрився перший в Україні Музей пивоваріння у Львові, площею понад 500 м.кв, що міститься в будівлі ХІХ ст. Музей запрошує здійснити подорож в історію виготовлення та споживання пива не лише на теренах нашої країни, але й по всьому світу, починаючи із стародавніх часів до сучасності.

У музеї представлена ексклюзивна колекція різноманітних експонатів, серед яких можна побачити давні пивні пляшки з тисненими на склі фірмовими марками; старовинні пивні кухлі, що походять з різних країн Європи і виготовленні в різних стилях; бочки для перевезення пива, рекламну продукцію, рецептурні книги кінця ХІХ століття; детально висвітлюються легендарні традиції виготовлення пива на Львівській пивоварні.

Для відвідувачів музею передбачена можливість перегляду відеофільму про найстарішу пивоварню в Україні, відвідати дегустаційний зал, який порадує усіх любителів пива асортиментом пива "Львівське".