Грисенко Вікторія Павлівна

Grisenko

Закінчила Криворізький державний педагогічний інститут у 1988 році. За освітою вчитель географії та біології. З 1993 року працює в КЗШ № 75 вчителем географії. Має вищу категорію та звання "вчитель-методист". Разом з учнями досліджує природу Криворіжжя та України. Організовує екскурсії для учнів в різні куточки нашої Батьківщини. Закінчила курси екскурсоводів при Криворізькому педагогічному інституті.

Розроблені екскурсії - "В гості до богині Флори", "Кривий Ріг - Гірничий", "Водні об’єкти Криворіжжя" для учнів 8-9 класів. Наразі проводиться розробка маршрутів по Криворіжжю та їх адаптація до програм з географії та природознавства в середній школі.

Дворчук Едуард Володимирович

dvorchuk

Закінчив географічний факультет Криворізький державний педагогічний інститут у 2012 році. За спеціальністю вчитель географії та основ економіки, організатор краєзнавчо-туристичної роботи. Наразі навчається в аспірантурі при кафедрі географії Вінницькому педагогічному університеті. Досліджує антропогенну спадщину, природу та історію Криворіжжя. Екскурсовод з 2013 року.

Один із співавторів маршруту оглядової екскурсії по місту Кривому Рогу – «Кривий Ріг – місто руди і металу». Розроблена і впроваджена у життя низка велосипедних екскурсійних маршрутів: «Криворізький клондайк», «У полоні залізного каменя», «Осколки колишньої розкоші», «Гіганти глеюватського степу». В стадії розробки ще кілька велоіндустріальних екскурсійних маршрутів.

Дубов Денис Альбертович

dybov

Випускник металургійного інституту Криворізького національного університету 2014 року. За спеціальністю інженер автоматизованого управління технологічними процесами. На сьогодні працює на ПАТ «АрселоМіттал Кривий Ріг». В екскурсійній справі з 2014 року. Екскурсійну діяльність розпочав у Кривому Розі.

Розробник кількох велосипедних індустріальних екскурсійних маршрутів, таких як «Марсіанські пейзажі», «Криворізька зона відчуження», «Таємниці підземелля та залізного моря». Брав участь у організації велоекскурсій «Криворізький колондайк», «В полоні залізного каменя», «Гіганти Глеєватського степу». У майбутньому планує розробити наступні велосипедні екскурсії – «Гірнича промисловість», «Степові контрасти» та ін.

Каверіна Ганна Ігорівна

Kaverena

Закінчила Донбаську державну академію будівництва та архітектури за спеціальністю «Теплогазопостачання, опалення та вентиляція». Працювала в будівельних компаніях м.Донецьк. З 2014 р. проживає в м.Кривий Ріг. У 2015 році закінчила курси екскурсоводів при Криворізькому педагогічному інституті.

Казаков Володимир Леонідович

kozakov

Випускник географічного факультету Криворізького педагогічного інституту 1993 року. За спеціальністю вчитель географії та біології. Навчався в аспірантурі Сімферопольського державного університету. Кандидат географічних наук, доцент. З 2003 року завідуючий кафедрою фізичної географії, краєзнавства та туризму Криворізького національного університету. В екскурсійній справі з 1991 року. Екскурсійну діяльність розпочав в карстових печерах Кримських гір – Мармуровій і Тигровий Хід, по горі Чатирдаг. Дослідник індустріальної спадщини, природи та історії Криворіжжя. Автор понад 150 наукових публікацій. Організатор і керівник курсів екскурсоводів при Криворізькому педагогічному інституті.

Розробник багатьох екскурсійних маршрутів, таких як «Кривий Ріг – місто руди і металу», «Індустріальна перлина України», «Північне сяйво Кривого Рогу», «Гостинний Центральний гірничозбагачувальний комбінат», «До кар'єру Південного ГЗК», «Крізь призму залізничних колій», «Кривий Ріг – шахтарський», «У темряву підземель Стародобровольського рудника» та ін.

Наразі розробляються наступні екскурсійні маршрути: «До Актовського каньйону», «У гості до Воронцових та Фальц-Фейнів», «Урановий Кривбас», «Хвилями Кресівського водосховища», «Стежками Петрівського району Кіровоградщини», «До цілинного степу Кобильної балки», «У гості до рудника О.М. Поля», «Кривий Ріг – кримінальний», «Кривий Ріг – мистецький», Кривий Ріг – архітектурний» та ін.

Килимчук Антон Юрійович

kulumchuk

Закінчив у 2010 році географічний факультет Криворізького педагогічного університету. Магістр географії. За спеціальністю – викладач географії, організатор краєзнавчо-туристичної роботи. У 2013 році закінчив аспірантуру при кафедрі географії Вінницькому педагогічному університеті. Досліджує антропогенну спадщину, природу та історію Криворіжжя. Наразі працює завідуючим спортивно-туристичного відділу Тернівського центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді «Меридіан». Має стаж діяльності за фахом екскурсійного супроводу – 4 роки.

Проводив типові екскурсії долиною ріки Канака, с. Рибачьє – с. Малоріченське (Південний Берег Криму). Оглядові екскурсії містом Кривим Рогом. Є розробником багатьох екскурсійних маршрутів по місту Кривому Рогу та його околицях: «Надра Кривбасу в господарстві і ландшафті», «Музей гірничорудної справи під відкритим небом», «Рукотворні водойми Кривбасу», «Куточок Криму в Кривбасі»; «р. Боковенька: від пана Христофора до Білих Кошар»; «В гості до Павла Глазового», «Незайманими степами балки Зеленої», «Каньони Трикратського гранітного масиву», «Грандіозні витвори води і каменю: Мігійський каньон», «На межі Придніпров'я з Причорномор'ям: «Токівський каньон» (пішохідні та автобусно-пішохідні); «Приінгульщина в пам'ятках природи та культури», «Боковенькою до Давидівського парку» (велосипедна); «Підводний світ кар'єрів» (дайвінг-тур).

У розробці знаходяться маршрути екскурсій «Кристали і гранати Кривбасу» (гео-тур), «Провальні зони Кривбасу» (пішохідна, з елементами екстріму), «Криворізький «лиман» (велосипедна) та ін.

Козлов Гліб Юрійович

Kozlov

Випускник 2013 року Дніпропетровського Національного Університету ім. Олеся Гончара. За спеціальністю - філолог (англійська мова та література). Працював вчителем англійської мови, до цього - вантажником залізорудного концентрату на ЦГЗК. На сьогодні приватний підприємець. В екскурсійній діяльності з 2014 року. Проводить екскурсії англійською і німецькою мовами. Зараз отримує другу вищу освіту у Львівському Національному Університеті імені Івана Франка за спеціальністю-туризм.

Самостійно були розроблені і впроваджені наступні екскурсійні маршрути: «В долині різнокольорових пагорбів», «На краю криворізької безодні», «Прогулянка по Марсу», «На берегу гірської річки», «По стежкам Богдана Хмельницького», «Подарунок з Космосу», «Екскурсія на кар'єр Південного ГЗК», «Таємниці техногенного каньйону» «Місто на долоні» «Брызги Бахчисаворского фонтана» «Шматочок Криму в Кривому Розі» , "Екскурсія місцями зйомок фільму "Червоний". Триває розробка ще кількох екскурсійних маршрутів по Криворіжжю.

Максименко Наталія Іванівна

Maksimenko

Директор Геолого-мінералогічного музею ДВНЗ «КНУ» (Національне надбання України).

Дипломований інженер. Проводить практичні заняття з дисципліни „Методи пошуків та розвідки корисних копалин”. В процесі роботи розроблено 2 методичних вказівки та опубліковано 6 робіт (2000р. - 2005р.).

Найденко Іван Володимирович

Naydenko

За спеціальністю журналіст, засновник і керівник туристичної агенції «Криворізький меридіан». Стаж діяльності за фахом екскурсійного супроводу 14 років. Самостійно були розроблені і впроваджені у життя екскурсійні маршрути: «Чигиринщина – земля героїв», «Дніпропетровськ вчора і завтра», «Легендарна Хортиця», «Степові Карпати», «Придніпровські гори», «На просторах Таврії», «Таємниці землі криворізької», «Славетні імена», «Степове диво», «Єлисаветград культурно-духовний», «Криворіжжя – край козацький», «Підземні скарби Кривбасу», «Неповторний Приінгульський степ», «Чаруюча Полтава», «Зелене Криворіжжя». Ведуться розробки ще кількох екскурсійних маршрутів – «Гранітно-степове Побужжя», «Міфи і реалії Жовтої Річки», «Загадкове Поділля».