Кривий Ріг – зимовий

1

А яке місто Кривий Ріг у різні пори року? Як кажуть, у природи немає поганої погоди. Кожного сезону місто різне. Навесні воно забарвлюється ніжно зеленим кольором, полонить красою квітів плодових дерев і гарних чагарників. На початку червня у степах йдуть білі хвилі ковили. На кінець літа Сонце випалює всю траву і все стає жовтим. Восени парки і сквери, ліси і лісосмуги перетворює на гармонію жовтих, бурих, червонів кольорів.

А що ж зима? Наші зими теплі. Люті морози і сніг буває нечасто. Тому побачити Кривий Ріг взимку у чисто білих тонах – це рідкість. Ідея цієї екскурсії якраз і полягала в тому, щоб охопити своїм оком широкі простори білих гір-відвалів, кар’єрів, річкових просторів, селищ із покритими снігом дахами, підприємств з різнокольоровими димами, які у морозну погоду особливо контрастують з блакитною атмосферою.

Зимовий Кривий Ріг – особливий.

Під час екскурсії пропонується відвідати традиційні об’єкти, які користуються популярністю у теплу пору року – кар’єр ПАТ "Південний ГЗК", Криворізький гранд-каньйон, долину ріки Інгулець в районі історичних земель півдня Кривбасу – Рахманівки, Латівки, Новоселівки, гірниче селище Рудничне.

Все нібито як зазвичай, але... - все у білих тонах з відблисками снігу. Білі поля Широківщини, незамерзла ріка Інгулець. Це дивує, бо стоять тріскучі морози. Відчувається вплив тепла міста Кривого Рогу. Таємничий штучний каньйон ріки Інгулець і... білі, білі гори відвалів. Так і хочеться сказати, що це мандрівка до білих гір Кривбасу. Не вистачає лише мольберту. Масштабні білі краєвиди не просто вражають – вони захоплюють вашу уяву і дають змогу відчути всю силу зими та застиглу під сніговим покривом сплячу природу ландшафтів.

Одним словом, екскурсія по зимовому Кривому Рогу дозволяє побачити місто зовсім з іншого боку та спіймати велику рідкість для південного міста – сніжну і морозну зиму.

2

2

2

2

2

2

2

2

2

2

2

2

2

2