КРИВОРІЗЬКИЙ ГІРНИЧО-ЦЕМЕНТНИЙ ЗАВОД "ХАЙДЛЬБЕРГЦЕМЕНТ УКРАЇНА"

haidelbergzement

Публічне акціонерне товариство (ПАТ) «ХайдельбергЦемент Україна» утворилося на базі Криворізького цементного заводу. Основна діяльність – виробництво цементу. Тут використовують сухий спосіб виробництва цементу. Має 4 цементні млини відкритого циклу. Завод спеціалізується на виробництві шлакових типів цементу.

Криворізький цементний завод введений в експлуатацію у 1952 р. Використовує шлаки та інші відходи металургійної індустрії Криворізького регіону. З 1958 року на заводі використовується сировина Жовтокам’янського кар’єру: вапняк і глина. Кар’єр розташований в 70 км від заводу. Доставка сировини здійснюється залізничним транспортом. За час свого існування підприємство було двічі реконструйовано. У грудні 1982 року була введена в експлуатацію нова технологічна лінія, що працює по сухому способу виробництва. Тут знаходиться єдина в Україні обертова піч з циклонним теплообмінником і декарбонізатор. Для дозування сировинної суміші побудовано дозувальне відділення (блок) з шістьма бункерами і ваговими стрічковими живильниками фірми «Schenk». З 1991 року застарілі, енергоємні технологічні лінії виведені з експлуатації.

З 2001 року підприємство Криворізький гірничо-цементний комбінат входить до складу Групи HeidelbergCement. На заводі проведені найбільші виробничо-технічні модернізації, значні перетворення у сфері корпоративного управління. Впроваджено систему корпоративного обліку SAP. Проведено ряд серйозних природоохоронних заходів

Компанія «ХайдельбергЦемент» заснована у 1873 р., а нині входить до четвірки найбільших виробників цементу в світі і є лідером на ринку Східної Європи. У регіоні Центральної та Східної Європи «ХайдельбергЦемент» є найбільшим інвестором. «ХайдельбергЦемент» виробляє широкий спектр високоякісного цементу, бетону, піщано-гравійних сумішей, вапна, а також сухих будівельних розчинів.

Адреса: вулиця Акціонерна, 1.