Вулицями старого міста

old city 1

Екскурсія «Вулицями старого міста» - це історична екскурсія по центральній частині Кривого Рогу. Метою екскурсії є ознайомлення та огляд старих історичних пам'яток, будівель споруджених у різних архітектурних стилях (від цегляного, кам'яного криворізького до сталінського неокласицизму), вулиць з бруківковим покриттям, скверів і парків, пам'ятників, православного храму Святителя Миколая Чудотворця, дому художника та ін.

Розповідь про стару частину міста розкривається в назвах і фотографіях старих вулиць, будинків, які вже зникли з мапи Кривого Рогу, фотографіях видатних людей, сучасних і старих збережених будинках. Червоною ниткою крізь увесь маршрут проходить історія подій в місті, починаючи з 1761 року, коли була збудована перша Свято-Миколаївська церква, всі історичні зміни, що міняли обличчя старого міста до сьогодення. Екскурсія ознайомлює відвідувачів з історією виникнення міста, змістом назви топоніму «Кривий Ріг», з укладом та побутом населення в різні історичні епохи.

Не оминає екскурсія і сьогодення історичного центру Кривого Рогу. В цьому плані привертається увага на нові пам'ятники і пам'ятні знаки, новобудови, світлодинамічний фонтан, арт-майданчик, шаховий клуб. У екскурсантів під час екскурсії буде можливість попити смачного чаю або кави у затишних кафе старого міста. Маршрут дозволяє також зазирнути й до родзинки центру міста – парку ім. газети Правда, який є головним місцем відпочинку та дозвілля громадян промислового серця нашої країни.

Екскурсія є пішохідною. Тривалість екскурсії – 3-3,5 години. Працює маршрут увесь рік.

Все це можна не просто побачити своїми очима, а й відчути подих часу, своїми ногами дослідити всі простори історичної частини промислового міста Кривого Рогу!

Запрошуємо!

Поспішайте записатися!

old city 6

old city 5

old city 4

old city 2