Відпустка і криза: як тепер подорожують українці

Цього літа багатьом довелось економити на відпочинку або ж узагалі від нього відмовитися. Офіційна статистика щодо туристичної ситуації в Україні стане відома наприкінці року, але вже зараз експерти помічають суттєві зміни на ринку через економічну кризу. INSIDER з’ясовував, як відпочивають, коли долар вище ніж 20 і не планує “падати”.
 
Детальніше тут

Путешествуя по Кривому Рогу. Город на ладони.

Привет всем любителям путешествий по Украине.
Хочу вам рассказать о своем родном и любимом городе Кривой Рог. В этом посте я постараюсь вместить максимум интересной информации, показать наиболее привлекательные места и рассказать о жизни в Кривом Роге.
 
Детальніше тут

Кривой Рог - эпицентр сурового промышленного туризма

У приезжих в Кривой Рог есть возможность спуститься в действующую шахту. Туристы опускаются на глубину 1350 м, где могут покататься на вагонетке, осмотреть квершлаги, штреки, орт-заезды, гезенки, пункт отгрузки железной руды, горную технику, участок по ремонту подвижного состава и многое другое.
 
Детальніше тут

У «КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМІ» – ПЕРШИЙ ШВЕЙЦАРСЬКИЙ ТУРИСТ

На початку липня на Криворізькому залізорудному комбінаті відбулася перша комерційна екскурсія в рамках промислового туризму (на даний час таких – уже 4).
Учасником підземної подорожі по шахті імені В.І. Леніна став громадянин Швейцарії Аурель Мартин. Молодому інженеру-архітектору з Цюріха 29 років, він – мандрівник, подорожує країнами Європи. І ось завітав до нашого міста.
 
Детальніше тут

Якщо у вас є вільний вікенд і ви прагнете нових відчуттів чи іншої реальності – їдьте в Кривий Ріг!

Зранку місто зустріне вас широкими проспектами, залитими сонцем і високими копрами шахт, розкиданими по всій території міста. «Залізне серце країни» – так криворіжці гордо величають своє місто з натяком на найвищі в країні показники виробництва гірничопромислової продукції.
 
Детальніше тут

Спуститься и осмотреть действующую шахту в Кривом Роге теперь может каждый желающий за 450 гривен

В Кривом Роге можно осуществить экскурсию в одну из четырех действующих шахт ПАО «КЖРК» на глубину 1350 метров.
 
Об этом сообщает пресс-служба Института развития города Кривой Рог.
 
Детальніше тут

Экскурсии со спуском в действующие шахты проводят в Кривом Роге

В Кривом Роге можно осуществить экскурсию в одну из четырех действующих шахт ПАО "КЖРК" на глубину 1350 метров.
 
Фото: www.irm.kr.uaВ железорудных шахтах ПАО "Криворожского железорудного комбината" начали проводить подземные экскурсии. Об этом сообщает в своем пресс-релизе Институт развития города Кривого Рога.
 
Детальніше тут

Иностранцы специально приехали в Кривой Рог, чтобы погрузиться в шахту

Промышленный Кривбасс все больше привлекает иностранцев. Такие выводы сделали в Институте развития города после того, как Криворожский железорудный комбинат посетили инженер-архитектор из Цюриха Аурель Мартин и гражданин США Крейг Мартиндале из штата Вашингтон.
 
Детальніше тут

Екскурсія для талановитих працівників підприємств міста

22 липня за ініціативи виконкому Криворізької міської ради відбулася чергова екскурсія промисловими об'єктами міста.
 
Цього разу екскурсантами стали 32 представника робітничої молоді підприємств Кривого Рогу.
 
Детальніше тут
 

Промисловий Кривбас все більше приваблює іноземців

В липні 2015 року на підприємстві ПАТ «Криворізький залізорудний комбінат» відбулися перші комерційні екскурсії по підземеллям шахти ім. Леніна. В ролі туристів виступили громадянин Швейцарії Аурель Мартин, 29-ти річний інженер-архітектор з Цюріху та 32-річний громадянин США Крейг Мартіндале зі штату Вашингтон.
 
Детальніше тут

Неймовірне у звичайному!

Місто Кривий Ріг поступово починає набирати оберти у кількості відвідувань об'єктів туристичної атракції не тільки криворіжцями, а й іногородніми туристами та навіть іноземцями.
 
Детальніше тут

Промисловому туризму – БУТИ!

У червні 2015 року на черговій сесії міської ради депутатами прийнято рішення щодо активізації роботи в напрямку промоції промислового туризму з метою популяризації туристичного потенціалу Кривого Рогу та залучення туристів у місто.
 
Детальніше тут

Промисловий туризм м.Кривого Рогу очима туроператорів міста

23 червня 2015 року проведено інформаційний тур по найбільш привабливим об'єктам Кривого Рогу для представників туристичних операторів міста в рамках реалізації Програми розвитку промислового туризму на 2013-2015 рр.
 
Детальніше тут
 

(не)марсіанські хроніки

Метафори – річ красива, але підступна. Часом не підозрюєш, якими конотаціями може прирости звична, здавалося б, фраза. От і ініціатори програми розвитку промислового туризму у Кривому Розі вряд чи могли здогадатися, які конотації в моєму сприйнятті викличе образне порівняння промислових краєвидів міста із марсіанськими ландшафтами.

Детальніше тут

Відкриваючи марсіанські пейзажі Кривого Рогу

Вам здається, що ви знаєте наше рідне місто вздовж і впоперек? Повірте, Кривий Ріг – це не лише житлові масиви та шахти, це ще й унікальні техногенні ландшафти, зазвичай приховані від очей більшості мешканців. Саме в пошуках цих незвіданих куточків Кривбасу 27 липня 2014 року понад 70 велолюбителів міста зібралися разом і здійснили незабутню подорож марсіанськими краєвидами Кривого Рогу.

Детальніше тут

Про туристичний Кривий Ріг почули навіть в Іспанії!

Про потенціал промислового туризму та найцікавіші об’єкти Кривого Рогу знають тепер навіть в Іспанії завдяки участі співробітниці КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу» Вікторії Пацюк у 5 Європейській конференції з індустріального туризму, що була проведена 17-20 червня 2014 року в містах Феррол та Ла-Корунья.

Детальніше тут

Криворізький Гранд-Каньйон очима мешканців Кривого Рогу

5 липня 2014 року проведено чергову екскурсію в рамках розвитку промислового туризму Кривого Рогу. Цього разу екскурсійний маршрут пролягав південною частиною міста і включав відвідування унікального техногенного утворення - Криворізького Гранд-Каньйону.

Детальніше тут

За досвідом – у польське підземелля

Червоний Гірник вже неодноразово розповідав нашим читачам про Інститут розвитку міста Кривого Рогу та один із провідних напрямків його діяльності – розвиток промислового туризму. Цей вектор нині набирає все більшої потужності: не так давно працівники криворізького інституту вивчали досвід польських колег.

Детальніше тут

Промтуризм. Кривбас індустріальний: а що всередині?

Те, що Кривий Ріг – промислова перлина України, місцеві мешканці і гості нашого міста знають давно. Але побачити індустріальні об’єкти на власні очі, та ще й зсередини, випадало далеко не всім. Напрямком розвитку промислового туризму у Кривбасі вже близько року займається спеціально створений відділ Інституту розвитку Кривого Рогу (ІРМ).

Детальніше тут

Кривий Ріг формує обличчя туристичного міста!

На сьогодні в північній частині  міста вже встановлено 5 вказівників на  вул. 23 Лютого, Ковельській, Таїсії Буряченко, Перлинній, Войчишина. Про це повідомляє офіційний сайт Інститут розвитку міста Кривого Рогу.

Детальніше тут

  • 1
  • 2