Килимчук Антон Юрійович

kulumchuk

Закінчив у 2010 році географічний факультет Криворізького педагогічного університету. Магістр географії. За спеціальністю – викладач географії, організатор краєзнавчо-туристичної роботи. У 2013 році закінчив аспірантуру при кафедрі географії Вінницькому педагогічному університеті. Досліджує антропогенну спадщину, природу та історію Криворіжжя. Наразі працює завідуючим спортивно-туристичного відділу Тернівського центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді «Меридіан». Має стаж діяльності за фахом екскурсійного супроводу – 4 роки.

Проводив типові екскурсії долиною ріки Канака, с. Рибачьє – с. Малоріченське (Південний Берег Криму). Оглядові екскурсії містом Кривим Рогом. Є розробником багатьох екскурсійних маршрутів по місту Кривому Рогу та його околицях: «Надра Кривбасу в господарстві і ландшафті», «Музей гірничорудної справи під відкритим небом», «Рукотворні водойми Кривбасу», «Куточок Криму в Кривбасі»; «р. Боковенька: від пана Христофора до Білих Кошар»; «В гості до Павла Глазового», «Незайманими степами балки Зеленої», «Каньони Трикратського гранітного масиву», «Грандіозні витвори води і каменю: Мігійський каньон», «На межі Придніпров'я з Причорномор'ям: «Токівський каньон» (пішохідні та автобусно-пішохідні); «Приінгульщина в пам'ятках природи та культури», «Боковенькою до Давидівського парку» (велосипедна); «Підводний світ кар'єрів» (дайвінг-тур).

У розробці знаходяться маршрути екскурсій «Кристали і гранати Кривбасу» (гео-тур), «Провальні зони Кривбасу» (пішохідна, з елементами екстріму), «Криворізький «лиман» (велосипедна) та ін.